Přeskočit na obsah

Realizované projekty

Realizované

projekty

Pro KARATE TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC jsem vytvářel logo, rozsáhlou webovou prezentaci včetně členského portálu, facebook, instagram, plakáty, hlavičkové papíry, diplomy, nálepky, látkové vlajky, PVC bannery a roll-up.

Pro společnost BM LURO CZ s.r.o. jsem vytvářel logo, grafický a logo manuál, a také webovou prezentaci. Společnost má 6 divizí takže každá má svou stránku s daným obsahem. Další dílčí grafické práce pro provoz webu.

Pro společnost HEMAPO COMPANY s.r.o. jsem vytvářel 3x logo (hlavní logo společnosti, autoservis a cleaning), logo manuál a webovou prezentaci. Dále PVC banner a deska.

Pro CYKLOSPORT PŘIKRYL jsem vytvářel logo a webovou prezentaci, facebook a instagram. Dále fotografické služby a návrh e-shopu integrovaného uvnitř webu pro prodej.


Pro COLORKY jsem vytvářel logo, e-shop, koláže, pomáhal s facebookem a instagramem, dále pak nálepky, vizitky a visačky.

Pro Domácí kavárnu v Hlučíně jsem vytvářel logo, grafický a logo manuál, a také webovou prezentaci. Dále dárkové poukazy, nabídku menu, správu facebooku i instagramu a vytváření příspěvků a reklamních akcí, polepy a různé další grafické služby.

Pro Vetešnictví-bazar v Ostravě jsem vytvářel logo, facebook, instagram a webovou prezentaci, různé polepy, vizitky, PVC bannery a roll-up.

Pro paní Soňu Flamovou jsem vytvářel webovou prezentaci, pomáhal s facebookem a instagramem.

Pro český BESTSPORT KARATE jsem vytvářel logo, grafický a logo manuál, a také webovou prezentaci. Další dílčí grafické práce pro provoz webu.


Pro WAC-shop jsem vytvářel logo, eshop, další grafické práce vč. tiskových dat.

Pro KARATE NÁBOR jsem vytvářel logo a webovou prezentaci, facebook a instagram. Dále fotografické služby.

Pro karatetrenink jsem vytvářel výukový portál, facebook a instagram.

Pro TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC jsem vytvářel e-shop přes WooCommerce.

Pro hotely a apartámy na řeckém Thassosu jsem vytvářel webovou prezentaci, logo, facebook. Starší práce z roku 2015


Pro NOBLESTORE jsem vytvářel e-shop, logo, další grafické práce vč. etiket apod. / tisková data.


statní grafické projekty

neobsahuje všechny zakázky